KONAKLAMALARINIZ İÇİN ONLİNE REZERVASYON SİSTEMİMİZDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

Alanya Öğretmen evi

Alanya Öğretmen Evi

Alanya Öğretmenevi 1363 m2 arsa üzerine inşa edilerek 15 Haziran 1995 yılında hizmete açılmıştır. Bu tesisin kazanılmasında zamanın İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim Köseoğlu’nun büyük emekleri vardır.


Kurumumuz Alanya batı girişinde bulunmakta olup Alanya’nın dünyaca ünlü Kleopatra Plajı kenarındadır.
Hizmete başladığı 1995 yılından bu yana gelişimini sürdüren öğretmenevimiz 56 Oda ve 120 yatak kapasitesi ile konaklama hizmeti vermektedir. Kablosuz İnternet, 24 saat sıcak su, klima, tv hizmetlerimiz bulunmaktadır. Plajımız öğretmenevimizin karşısında bul
DEVAMINI OKU
ODALAR TESİSLER

Alanya Öğretmen Evi bümyesinde bulunan odalarımız ve diğer tesislerimizi inceleyebilirsiniz.

Duyurular

Bakan Yardımcımız Sayın Kemal ŞAMLIOĞLU ve Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürümüz Sayın Fethullah GÜNER kurumumuzu ziyaret ederek bizleri onurlandırmışlardır.

Güvenli Turizm Sertifikası

Güvenli Turizm Sertifikasyon Programı çerçevesinde yayımlanan ''Konaklama Tesisleri Ve Tesisler Bünyesinde Yer Alan Yeme & İçme Ünitelerinde Pandemi Süresince Uygulanacak COVİD-19 ve Hijyen Uygulamaları Değerlendirme Kriterleri'' kapsamında istene koşullar

Kurum Müdürü Göreve Başlama

Sn.Dinçer MERTER,  Alanya Öğretmenevi ve A.S.O İktisadi İşletmesi Kurum Müdürlüğüne atanmış olup, 22.09.2022 tarihi itibariyle görevine başlamıştır..

Duyurular Bölümü Açıldı...

Duyurular Bölümü Açıldı...

ZİYARETÇİ MESAJLARI

Düşünceleriniz bizim ve gelecek misafirler için çok önemli...

Mesaj Gönder

30-31 Ocak 2016 tarihinde öğretmenevinde kaldım. Özellikle resepsiyondaki bayan görevli ve yemekhane bölümündeki sorumlu bey hem çok yardımcı hem de çok kibardı. Her şeyi için teşekkür ederiz.

Kiraz Burcu Mert01-02-2016

2012 Haziran ayında 3 gece kaldık. Çok memnun kaldık.Denizin önünde oluşu,otelin temizliği ve özellikle lezzetli yemekleri unutulmazdı. Öğretmenevlerinin en güzeli; Alanya Öğretmenevi.

Ayşe Sabah Özkan6-12-2012

Evimizi Özledik. yıllarca gittiğimiz, Denizi, Kumu, Güneşi Konumu oldukça mükemmel olan Alanya Öğretmen Evi. Çalışanlar özverili, her kes işinin bilincinde, ekip kaliteli, sorumluluk duygusu yüksek. Eğer memnun kalmasaydık Kesintisiz yıllarca her yaz orada olmazdık. Bütün çalışanlara çok teşekkür ediyor, daha fazla özverili, güler yüzlü ve sağlıklı günler diliyorum. Selamlar.

Musa UYANIK08.04.2022

Ucuz fiyata kaliteli hizmet veren kurumunuza teşekkür ediyorum.Artık Brunch Kahvaltıları başlasın lütfen...

Hamit Gemici26-09-2016

on yıldır gidiyorum öğretmen evine alanyaya orada dostlar bile edindim çok memnunüm hijyen güler yüz temizlik herşey çok güzel di bu sene inş. yine gideceğim tek başına gitsemde kendimi huzur ve güvende hissediyorum herkese tavsife ederim sağlıklı günler diliyorum

meryem çolak21.06.2021

Alanya Öğretmenevi konum olarak süper bir yerde, girdiğiniz anda kendinizi evinizde gibi hissettik . Resepsiyon, yemek salonu ve oda hizmetleri harika. Çok temiz ve çok ilgililer, resepsiyon da görevliler gerçekten çok güleç ve canayakınlar. Hepsine ayrı ayrı teşekkürler

Salih KÜÇÜKDERE 28.07.2020

tek kelimeyle muhteşem

ramazan demirel 17-06-2013

tüm çalışanlarına özellikle resesiyon görevlileri şaziye ve gülizar hanıma ilgileri ve güleryüzleri nedeniyle çok teşekkür ederiz.Çok güzel bir tatil geçirdik tekrar görüşmek dileğiyle

erhan-süheyla yavuz07.10.2019

kurban bayramı tatilini alanya öğretmen evinde geçirdim.odaların temizliği,yemeklerinin lezzeti,personelin davranışları çok güzeldi.sorunsuz bir tatil yaşadım.herkese tavsiye ederim.

Hediye Şahin02-11-2012

HERŞEYİYLE MEMNUN KALDIĞIMIZ, GÜZEL BİR TATİL GEÇİRDİĞİMİZ YERDİ. TÜM ÇALIŞANLARINA, ÖZELLİKLE RESEPSİYONDAKİ ŞAZİYE HANIMA VE MÜDÜRÜME İLGİLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

MURAT DENİZ07.12.2021