MİSYON & VİZYON

Misyon & Vizyon & Kalite Politikası

Misyonumuz

Misafirlerimizin en üst seviyede memnuniyetini amaç edinerek; kuruluş amacımız doğrultusunda güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli, güvenli ve sorunsuz hizmet sunmaktır.

 

Vizyonumuz

Huzurlu ve rahat bir yaşam ortamı oluşturmak maksadıyla verdiğimiz her türlü hizmette; uzman yönetici ve çalışanlarıyla sektörünün inanılan, güvenilen, saygı duyulan ve örnek alınan lider kurumu olmaktır. 

 

KALİTE POLİTİKASI

Alanya Öğretmenevi ve A.S.O İktisadi İşletmesi olarak ;

  • Ürün ve hizmet sunduğumuz kurumumuzda belirlenen yasal şartlara ve müşterilerimize uygun olarak, tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli iyileştirme ve geliştirme hedeflerine bağlı kalınarak hizmetlerimizi sunmak temel hedefimizdir.
  • Müşteri ve çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı işimizin ilk önceliğidir. İşimizin çevreye olan etkilerini tecrübenin getirdiği bilinçle ve sorumlu bir farkındalıkla yönetiriz.
  • Her zaman önceliğimizin müşterilerimiz ve tüketicilerin olduğunu sunduğumuz, kalite, hizmet ve sürekli iyileştirme ile ispatlar, onların güvenini kazanırız. 
  • Zamanı en iyi şekilde değerlendirip daha kısa zamanda kaliteli ve daha fazla iş yapmak hedefimizdir.
  • Çalışanlarımızın farklılıklarına değer verir, katkılarını önemseriz. Mücadeleci ve fırsatlarla dolu bir çalışma ortamı yaratarak, herkesin kendini geliştirmesi, öğrenmesi ve başarılı olabilmesi için destek sağlarız.
  • Huzurlu ve rahat bir yaşam ortamı oluşturarak,  verdiğimiz her türlü hizmette; uzman yönetici ve çalışanlarıyla sektörünün inanılan, güvenilen, saygı duyulan ve örnek alınan lider kurumu olmayı amaçlar ve bu amaç için çalışırız.
  • Kaliteyi arttıracak ve sürekli iyileştirmek için gerekli işlemleri gerçekleştirmek,