Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Alanya öğretmenevi olarak misafirlerimize üstün ürün ve hizmeti sunma arzusundayız.Misafirlerimize, onların sadakatine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz.

"Alanya Öğretmenevi Gizlilik Beyanı" ister bu site üzerinden veya bizimle olan yazılı ve sözlü iletişimleriniz vasıtasıyla sizden ve sizin hakkınızda topladığımız kişisel bilgileri nasıl kullandığımıza dair bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

https://alanyaogretmenevi.com.tr sitesine üye olurken edinmek istediğimiz kişisel bilgiler ilgi alanlarınıza yönelik sitemizdeki yeniliklerden ve etkinliklerden sizleri haberdar etmek, siteyi tercihleriniz doğrultusunda geliştirmek amacıyla kullanılabilir.

Öğretmenevimiz siz kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi(isim,e-posta vb...) sizlerden formalar yolu ile site üzerinden talep etmektedir.Firmamız bilgisayarlarında güvenli bir ortamda toplanan bu bilgiler(dönemsel promosyonlar,çeşitli kampanya çalışmaları,kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üye profili "kategorizasyonu" çalışmalarında) sadece firmamız bünyesilde kullanılmaktadır.

Bu bilgileri bizimle paylaşmak ve https://alanyaogretmenevi.com.tr sitesine üye olarak e-posta gönderim listesine dahil olmak sizin istek ve onayınızla gerçekleşecektir.

Sözü geçen tüm bu işlemler ve sizinle iletişimde olmamız için vermiş olduğunuz e-posta adresinizin geçerli bir posta adresi olması gerekmektedir.

Topladığımız bilgiler firmamız veri bankasında güvenilir bir şekilde tutulmaktadır.

http://alanyaogretmenevi.com.tr alan adlı web sitesinin (kısaca "Web Sitesi" olarak anılacaktır.) tüm hakları Alanya Öğretmenevi(kısaca "Öğretmenevi" olarak anılacaktır) aittir.Öğretmenevi; web sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri,insan kaynakları departmanın da işe alım prosedürü gereği,üyeleri ve müşterileriile yaptığı sözleşmeler veya iş bu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında,üçüncü kişiler açıklanmayacaktır.İnsan kaynakları çalışmları kapsamında toplanack kişisel bilgiler sadece Öğretmenevi bünyesinde kullanılacak ve saklanacaktır. Müşteri/Başvuru Sahibinin web sitesi aracılığıyla Öğretmenevine ilettiği kişisel bilgilerin doğru olduğu karinedir.Kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklacak zararlardan Öğretmenevi sorumlu tutulmaz.

Öğretmenevi bilgisayarlarından toplanan bilgiler, işe alım içininsan kaynakları biriminde toplanarak, dönemsel kampanya çalışmaları,müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Öğretmenevi bünyesinden kullanılmaktadır. Müşteri/Başvuru sahibi bahse konu olan tanıtımlardan,bildirim maiilerinden haberdar olmak istemez ise dilediği zaman adresine e-mail göndererek bu aktiviteyi durdurabilirler. Kişisel bilgiler,gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak içinde kullanılabilir.

Öğretmenevi, web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir Öğretmenevi,link vasıtasyla erişilen sitenin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Öğretmenevi, işbu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe ve aşağıda belirtilen sınırlı durumlar haricinde,işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere kullanıcılara ait bilgileri açıklamayacaktır. Bu durumlar;

a- Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükümlerinde Kararname,Yönetmelik v.b. hukukkurallarının getirdiği zorunluluklara uyulması;

b- Öğretmenevinin müşterileri ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirlimesi ve bunların uygulama konulması;

c- Yetkili idari veya adli otoriteler tarafından,usulüne gre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla,kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

d- Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bigi verilmesi halleridir.

Öğretmenevi, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Öğretmenevi gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Öğretmenevi ‘nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Öğretmenevi, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Öğretmenevinin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, Web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer. İşbu gizlilik sözleşmesi Web sitesinde yayımlanan Kullanım Koşullarının ayrılmaz bir parçasıdır.